מפגשים
             מרכז לרפואה משלבת
 

 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מונה:

שיתוף
FacebookTwitter

דף הבית >> ענת פרייס
 
תחום התמחות - יוגה, יוגה לנשים, יוגה טיפולית

קצת על המורה

נשואה ואמא ל-2 ילדים. מורה בכירה לויג'נאנה יוגה ויוגה נשית, עוסקת בתראפיה בעזרת הכלים המופלאים של  היוגה. מתרגלת יוגה כחמש עשרה שנים  ובעלת סטודיו פרטי ליוגה.
בוגרת קורס מורים לאשטנגה יוגה בהדרכת שמעון בן אבי. בוגרת קורס מורים לויג'נאנה יוגה בהדרכת אורית סן גופטה. בוגרת קורס מורות בכירות ליוגה נשית ויוגה להריון בהדרכת מירה ארצי פדן. בוגרת קורס יוגה תראפיה בהדרכת מיכל ירקוני, אסיסטנטית בקורס זה. משתתפת בסדנאות שונות בארץ ובעולם.


קצת על הדרך

"בדרך התרגול וההוראה שלי אני נעזרת בעקרונות עליהם מתבסס אימון הויג'נאנה יוגה ומשלבת את הידע, החקירה, החמלה וההפנמה הגופנית שאני חווה בתרגול היוגה הנשית והיוגה תראפיה. מבחינתי אין אדם שלא יכול לתרגל יוגה, היוגה הינה גמישה ויכולה להתאים עצמה לכל אחד ואחת, בהתאם לצרכים. היוגה תומכת במציאת האיזון הפיזי, המנטאלי והרגשי בלחצי השגרה, ולכן יכולה לתרום ליציבות הפנימית והחיצונית של כולנו. בזמן התרגול אני משתדלת לכוון ולאפשר לכל אחד ואחת מה שהם זקוקים לו באותו הרגע, בעזרת הקשבה, הרפיה, עשייה, נשימה ועוד במינון המתאים, כך שהשיעור יהיה מרחב של דיוק, קשב, רכות והנאה זה לצד זה..." 


 
 
 

כל הזכויות על כל התכנים באתר שמורות לקליניקת 'מפגשים'. אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכנים המצויים באתר מבלי לקבל אישור מראש!

Add to Favorites  |  Make Us Your Home Page  |  Site Map  |  Contact Us [Top]
לייבסיטי - בניית אתרים