מפגשים
             מרכז לרפואה משלבת
 

 
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מונה:

שיתוף
FacebookTwitter

דף הבית >> ד"ר אלון קליין - צ'י-גונג וטאי-צ'י
 
ד"ר אלון קליין
  • נשוי ואב לשניים
  • מומחה ברפואת משפחה, מייסד ומנהל המרפאה במרכז 'מפגשים' לרפואה משלבת
  • מתרגל טאי-צ'י וצ'י-גונג משנת 1992, מלמד יחידים וקבוצות משנת 1998 במגוון מסגרות
  • משלב בתרגול ובלימוד טכניקות מדיטציה ממגוון סגנונות, כולל צ'י-גונג, טאי-צ'י ומדיטציה בודהיסטית
תלמידים משתפים...

"לפני כשלושה חודשים או יותר הייתי בטוח שכשאני חוזר הביתה מהעבודה בשעות הערב המאוחרות, לא תעלה אפשרות של התעוררות פיזית והרגשת חיות כמעט כמו מוקדם בבוקר כשאני קם. המפגשים פוגגו את הקביעה/השערה הזו. למרות שהמשפגשים לא מצריכים מאמץ פיזי, הם גורמים לשינוי בתחושת העייפות "ומילוי מצבורי האויר בגוף". התרגילים עצמם מאוד נעימים ולעיתים רכים עד כדי ריקוד. מאוד מרשימה הסבלנות וההקשבה של ד"ר אלון קליין המדריך. ההכוונה שלו גורמת לנוכחים בחדר תחושת התרגעות ואי פחד מהתנועות והתרגילים שאנו מבצעים. מותר לטעות והכל בא באהבה ובהרגשה שבפעם הבאה הכל יהיה טוב יותר ונכון יותר. אני ממליץ בחום. גם בגלל הטאיצ'י וגם בגלל המורה." (רון)

"תוך כדי חיי היומיום התובעניים (אבא לתינוקת, שעות עבודה ארוכות, וכו) אני מרגיש שזמן הוא המשאב שהכי נחוץ לי, אבל כל הזמן חסר לי ותמיד יש משהו דחוף לעשות. כל זה יוצר אצלי לפעמים (ולדעתי אצל כולם בימינו) תחושות של עומס, לחץ, בלבול, כעס, תסכול, ובעיקר חוסר שליטה. תרגול הטאי צ'י נותן לי שקט פנימי. הוא משפר לי את איכות החיים בכך שאני מרגיש הרבה יותר רגוע ומפוקס, הרבה יותר קשוב לגוף ולנפש. זה זמן שבו אני עוצר את הכל ומאפשר לעצמי להתבונן פנימה, לאזן את הנפש.
" (מאיר)

 
 

כל הזכויות על כל התכנים באתר שמורות לקליניקת 'מפגשים'. אין להעתיק או לעשות כל שימוש בתכנים המצויים באתר מבלי לקבל אישור מראש!

Add to Favorites  |  Make Us Your Home Page  |  Site Map  |  Contact Us [Top]
לייבסיטי - בניית אתרים